Są takie osoby, które każdemu  dziecku kojarzą się ciepłem, życzliwością, miłością i wszystkim, co dobre. To oczywiście BABCIA I DZIADZIUŚ.

To oni mają pyszne i słodkie rozwiązania na wszystkie dziecięce smutki i zmartwienia. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko, co od Nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Jak co roku przedszkolaki przygotowywały się sumiennie do tego ważnego święta. Pod czujnym okiem wychowawczyń starannie uczyły się piosenek i wierszy, a także własnoręcznie wykonały laurki i kalendarze dla babć i dziadziusiów. Chociaż ze względu na pandemię nie można było zaprosić tych zacnych gości do przedszkola, to jednak wysiłki przedszkolaków nie były daremne. Każda grupa zaprezentowała krótkie programy artystyczne, które zostały nagrane i przesłane kochanym babciom i dziadziusiom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kolorowe laurki i kalendarze dzieci wręczyły już osobiście życząc babciom i dziadziusiom z okazji ich  święta, ale i na co dzień dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.