Tutaj znajdziesz wniosek w sprawie zakupu preferencyjnego paliwa stałego w gminie Iwaniska.

22 listopada 2022 roku odbyła się wycieczka do kina HELIOS w Kielcach. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klas I, II, III, IV i V Publicznej Szkoły Podstawowej w Mydłowie.

24 listopada odbyła się uroczysta gala związana z rozstrzygnięciem akcji „Moja Ojczyzna – duża sprawa”. Czytelnicy Echa Dnia po raz kolejny ocenili prace i zaangażowanie prezydentów, burmistrzów oraz wójtów z terenu województwa Świętokrzyskiego. Na uroczystej gali nagrodzono najlepszych samorządowców roku 2022 na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim.

Przez cały rok uczniowie Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe uczą się systematycznego oszczędzania poprzez udział w różnorodnych przedsięwzięciach związanych z finansami i bankowością.

W dniu 17 listopada 2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe odbyła się podniosła uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci z klasy pierwszej i starszaków z oddziału przedszkolnego ,,B”. To wydarzenie jak zawsze wzbudziło wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, jak i  rodziców.

22 listopada 2022r. w ramach spotkania animacyjnego w "Renowatorium Janik", wzięli udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwaniskach. Tego dnia podczas działań animacyjnych realizowane były warsztaty o charakterze integracyjnym i rękodzielniczym.

W dniu 22.11.2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Iwaniskach w ramach oszczędzania w SKO uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Banaczyk i  opiekunem Szkolnej Kasy Oszczędności panią Pauliną Kitą przygotowali przedstawienie pt: "Poznaj moc oszczędzania w SKO".