28 czerwca 2024 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Iwaniska podziękowano za posługę w naszej parafii Księdzu Patrykowi Gładkowskiemu. Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek, Sekretarz Miasta i Gminy Iwaniska Wiesława Słowik oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Iwaniskach: Wiceprzewodnicząca Zofia Kowalska, Radna Urszula Pasik wręczyli księdzu książkę pn. „Szkice z Dziejów Miasta i Gminy Iwaniska do początku XX wieku” wraz z podziękowaniem i kwiatami.
- Z głębokości serca chcemy wyrazić naszą wdzięczność za lata poświęcenia, oddania i duchowego przewodnictwa, jakie ofiarował nam Ksiądz jako duszpasterz naszej parafii. Przez cały czas Księdza posługi, byliśmy świadkami nieustającej troski, miłości i zaangażowania, z jakim służył Ksiądz naszej wspólnocie. Księdza kazania, nauki oraz osobiste spotkania wnosiły w nasze życie wiele światła, nadziei i głębokiej wiary. Choć z żalem przyjmujemy wiadomość o Księdza odejściu, pragniemy życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze duszpasterskiej. Niech Dobry Bóg stale prowadzi Księdza krokami obdarzając łaskami i błogosławieństwem w każdym dniu. Z sercem pełnym wdzięczności i ciepłych wspomnień – powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek.