Uczennica klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe – Patrycja Pawlik zdobyła kolejny już tytuł laureata z Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Olimpus.

Patrycja chętnie bierze udział w różnorodnych konkursach językowych uzyskując wysokie wyniki. Uczennica wykazuje szeroką wiedzę i zainteresowania z zakresu języka angielskiego.Gratulacje Patrycji i rodzicom przekazał dyrektor PSP w Ujeździe – Marcin Urbański wręczając jej dyplom i nagrodę książkową, a także życząc dalszych osiągnięć i kolejnych sukcesów.

„Nauka języka angielskiego sprawia mi wielką przyjemność, dlatego lubię startować w różnych konkursach. W ten sposób mogę też reprezentować naszą szkołę. Podczas przygotowań do konkursów korzystam z różnych materiałów, które mogę znaleźć w Internecie lub książkach. Słucham też dużo anglojęzycznych piosenek, jednak największym dla mnie wsparciem jest pani Ania Gołyska – mój nauczyciel języka angielskiego. Zawsze pomaga mi w przygotowaniach do konkursów. Mogę też liczyć na jej pomoc i wsparcie”- mówi Patrycja.