W dniu 13 października br. w Gminnym Centrum Biblioteki i Kultury w Iwaniskach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie którego Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek wraz z Przewodniczącą Komisji Oświaty Zofią Kokosą, dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Agatą Kończak przekazali serdeczne życzenia pełne uznania i wdzięczności za niezwykłą pracę oraz poświęcenie.

To właśnie Wy, jako nauczyciele i pracownicy oświaty, kształtujecie naszą przyszłość, wpływając na rozwój młodych umysłów. Wasza pasja, wiedza i oddanie sprawiają, że każdy dzień spędzony w szkole jest dla nas pełen odkryć, sukcesów i przyjemności nauki.

Dziękujemy Wam za codzienną inspirację, cierpliwość, zrozumienie i wsparcie. Wasza determinacja i wyjątkowe zdolności sprawiają, że każde dziecko czuje się wyjątkowe i zdolne do osiągnięcia największych celów.

Życzymy Wam, byście na co dzień doświadczali wielu radości, chwil pełnych sukcesów i spełnienia zawodowego. Niech Wasza praca przynosi satysfakcję i daje dużo energii do dalszego trudu, bo to Wy budujecie przyszłość naszej Gminy i Miasta.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą troskę i oddanie w pracy na rzecz społeczności.

Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek kieruje słowa dla wszystkich. Dziękuję za trud i poświęcenie, wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej. Życzę aby praca, którą Państwo wykonujecie była otoczona szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodziców.