Uczniowie klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe zostając zwycięzcami plebiscytu Echa Dnia na najsympatyczniejszą klasę  pierwszą „Pierwszaki 2021” w powiecie opatowskim wygrali całodniową wycieczkę do Jura Parku w Bałtowie z mnóstwem atrakcji oraz odblaskowe worko - plecaki.

Zwycięstwa dzieciom i ich rodzicom pogratulował burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska – Marek Staniek wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej – Zofią Kowalską wręczając jednocześnie vouchery i odblaskowe gadżety przekazane przez organizatorów plebiscytu.

Pierwszaki otrzymały także gratulacje z rąk dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe – Marcina Urbańskiego oraz ich katechety – ks. Patryka Gładkowskiego.

Tytuł „Najsympatyczniejszej klasy” to w dużej mierze zasługa rodziców dzieci, którzy niezawodnie zaangażowali się w tę akcję i przyczynili się do wygranej. Dziękuję wszystkim za wsparcie naszych pierwszoklasistów, szczególne podziękowania kieruję także w stronęwładz Miasta i  Gminy Iwaniska na czele z burmistrzem– Markiem Stańkiem za częstą obecność w murach naszej szkoły, jej ciągłe wspieranie oraz docenianie wszelkich sukcesów, mówi Marcin Urbański – dyrektor PSP w Ujeździe.